Doména www.shupli.ic.cz bude brzy zrušena
Sdílejte článek na FB
autor shupli


V roce 2015 asi nemá cenu mluvit o portále www.shupli.ic.cz, protože už nikdo dávno neví o co jde. Poslední zmínku o něm děláme proto, protože jde o předchůdce projektu No-Money Music. Je na něm zachována kus historie blanenského a svitavského okresu z let 2004 - 2009. Pokud se v těch letech něco stalo, je to zmíněno právě tam. Nyní máte poslední možnost postahovat texty, mp3, videa a fotky, protože tento ,,archív" nadobro zmizí.

Pokud někoho přesto zajímá, s čím se to loučíme, informace, fotky a videa nalezne na pamětné Facebook stránce www.shupli.ic.cz :

Ve svém nejlepším období si tam průměrně 100-150 návštěvníků denně hledalo informace ze svého sektoru. S místní taneční skupinou Feel Sick crew pořádal street dance battle Dance Day, kterého se zúčastnili nejlepší tanečnící z celé republiky. Zorganizoval jediný čistě hip-hopový festival v blanenském okrese - Stadion Hip-Hop Show, který si doteď drží pozici největší h-h události v okolí. Na kontě kromě desítek parties má i úspěšný nevšední Finger Board Contest a graffiti jamy. Ve spolupráci s grafikem Phis vytvořil a udržoval weby brněnského občanského sdružení Canart, které se zabývalo graffiti, dále web producenta Emeres, hudebních skupin nebo web s obecnou graffiti tématikou. Společně se StudioEdit vydal DVD Stadion Hip-Hop Show.

Zájem portálu bylo hlavně pomáhat a zviditelňovat své lidi, lokální interprety či crew. Za jeho nejužší rodinu pokládal.. Do cíle daleko (Boskovice), Slepá Wada (Blansko), Rappro (Moravská Třebová), Hledáme název (M.T.), Diamond fellaz (Boskovice), Marabu (M.T.), Spot (Blansko), Karpa (Svitavy), BP crew (Boskovice), Lyriccommunity (Blansko). Mezi djs patřily: dj Busteraz (Velké Opatovice), dj Mary (Blansko), dj Stateman (M.T.), dj Beck (Prostějov), dj Klait (Černá Hora), dj Amma (Boskovice), dj Malda (Prostějov), dj Makill (V.O.). Dále taneční skupiny FDCrew (Velké Opatovice), Feel Sick Crew (Boskovice), AD‘S crew (Blansko), LDB crew (Vísky). Beatboxová parta Green-Czech (Blansko). Producenti Bishi (Boskovice), Emeres (M.T.). Freestyleří Drew (Černá Hora) a El Pacca (Blansko). Letovickou partu LTW crew a další…